ul. Budowlanych 5 | 64-100 Leszno biuro@fundacjadelhan.pl 781 025 025

XXIX REGIONALNY KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ o tytuł Młodego Przyjaciela Środowiska – 28.04.2022

28 kwietnia 2022 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rydzynie odbył się kolejny XXIX REGIONALNY KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ o tytuł Młodego Przyjaciela Środowiska.

Uczniowie biorący udział w konkursie sprawdzali swoją wiedzę z zakresu kształtowania świadomego działania na rzecz ochrony środowiska i ekologii. Celem konkursu było poszerzanie wiedzy ekologicznej wśród młodzieży. W konkursie brali udział uczniowie z pięciu szkół podstawowych z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim lub z zespołem Aspergera.
W kategorii młodszej nagrodę Starosty Leszczyńskiego – statuetkę „Młody przyjaciel środowiska” otrzymała Szkoła Podstawowa nr 13 w Lesznie. Drugie miejsce wywalczył Zespół Szkół Specjalnych w Lesznie, a trzecie – Zespół Szkół Specjalnych w Górznie. Także w kategorii starszej statuetkę „Młody przyjaciel środowiska” otrzymała Szkoła Podstawowa nr 13 w Lesznie. Drugie miejsce zajął Zespół Szkół Specjalnych w  Górznie, a trzecie – Zespół Szkół Specjalnych w Lesznie. W konkursie uczestniczyli również uczniowie SOSW Rydzyna i Zespołu Szkół Specjalnych w Rawiczu.

Dzięki licznym sponsorom, wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody.
Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *