ul. Budowlanych 5 | 64-100 Leszno biuro@fundacjadelhan.pl 781 015 015
Konkurs Wiedzy Ekologicznej w Rydzynie

XXVII REGIONALNY KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ

➡️ 4 kwietnia 2019 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rydzynie odbył się XXVII REGIONALNY KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ o tytuł Młodego Przyjaciela Środowiska 🙋‍♀️🙋‍♂️

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! 🥳

„Do rozgrywek w kategorii starszej i młodszej przystąpiło 33 uczniów z orzeczeniem o niepełnosprawności intelektualnej w stopniu lekkim ze szkół specjalnych z Brzezia, Górzna, Leszna, Rydzyny i Rawicza oraz ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 w Lesznie. Konkurs zarówno w kategorii młodszej, jak i starszej wygrali uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych w Rawiczu. Uczniowie oprócz statuetki – Nagrody Starosty Leszczyńskiego, otrzymali słuchawki SONY oraz kolorowe puszki – bidony ufundowane przez firmę DELHAN.”

Światowy Dzień Organizacji Pożytku Publicznego

Światowy Dzień NGO

🆘 Światowy Dzień NGO to święto wszystkich organizacji pozarządowych, których głównym zadaniem jest niesienie pomocy! To naprawdę działa!

📣 To dobry moment, aby wspomnieć o tym, że od niedawna posiadamy status organizacji pożytku publicznego 🥳 Stąd też pojawił się ostatnio post dotyczący przekazania 1% na naszą fundacje.

📣 To również dobry moment, aby podziękować naszym działaczom, czyli naszym pracownikom, którzy dzielnie starają się o ciągły rozwój fundacji, a przede wszystkim o pomoc dla wszystkich potrzebujących.

1% dla Fundacji Delhan Uśmiech w Barwach Tęczy

Przekaż 1% na rzecz naszej fundacji!

📣 Jeżeli jeszcze nie dokonaliście wyboru o przeznaczeniu 1% podatku, podpowiadamy, że nasza fundacja specjalizuje się w niesieniu pomocy dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu 👫🎈

➡️ Podziel się informacją z innymi – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ❣️

Przekaż 1% dla Fundacji Delhan Uśmiech w Barwach Tęczy