ul. Budowlanych 5 | 64-100 Leszno biuro@fundacjadelhan.pl 781 025 025

Marysia – nasza podopieczna

Marysia jest podopieczną Fundacji DELHAN.

Marysia od urodzenia choruje na Mukowiscydozę. Lata zmagania się z chorobą, pozwoliły jej cieszyć się każdym dniem, tak jakby jutro miało nie istnieć. To osoba pełna pozytywnej energii, która zaraża innych swoim optymizmem 🙂 Jest prawdziwą kobietą renesansu, która przekłada swoje wewnętrzne piękno na ludzi wokół. Marysia jest też artystką, wykonuje piękne rękodzieło na szydełku. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych!

Organizowaliśmy dla niej koncert charytatywny. Przygotowany został bardzo ciekawy program artystyczny, wiele ciekawych nagród do licytacji, atrakcje dla najmłodszych oraz wiele wiele niespodzianek.

Celem zbiórki było zebranie pieniędzy na przenośny koncentrator tlenu, który ułatwi drogę po nowe życie którym jest przeczep płuc.

Marysia jest żoną naszego kolegi z pracy. A my jesteśmy jak rodzina <3