ul. Budowlanych 5 | 64-100 Leszno biuro@fundacjadelhan.pl 781 025 025

Gramy dla Bartka – 01.06.2016

Wczoraj na „Orliku” w Krzemieniewie odbył się turniej piłkarski „Gramy dla Bartka”, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na pomoc dla Bartek Hoszowski.

Mecze amatorskie stały na bardzo wysokim poziomie. Było dużo walki ale całość w duchu fair play ?

W czasie meczu licytowane były również podarowane rzeczy. Szczególnie fani żużla mieli powód do radości, ponieważ sporo przedmiotów było związanych właśnie z tą dyscypliną ?

Udało się zebrać ponad 5700 zł oraz 100€ plus wpisowe od każdej z drużyn biorących udział w turnieju.

Trzy lata temu Bartek dowiedział się o druzgocącej diagnozie lekarskiej. Stwierdzono u niego ziarnicę złośliwą, rodzaj nowotworu, który bardzo trudno wyleczyć. Nie pomogła chemioterapia i długotrwałe leczenie. Nadzieją może być lek o nazwie Adcetris, który nie jest refundowany przez NFZ. Jedna jego dawka kosztuje aż 50 tys. zł.

Życzymy Barkowi zdrowia a tak nierównej walce!